Home / Zaklapávací rámy

PROAL Hliníkové profily
Zaklapávací rámy

Zaklapávací rámy, kliprámy pro výměnnou grafiku - system OVZ:

Název systému popisuje zároveň podstatu jeho funkce: Otevři - Vlož - Zavři.

Systém OVZ je nejlepší z dosud vymyšlených způsobů pro vystavení informací, letáků a plakátů. Je nezbytný všude tam, kde je třeba aktualizovat informace na nosičích reklam (tabulích, stojanech atd.).

Výhody systému ocenili naši klienti: podniky, banky, pošty, benzinové pumpy, obchodní domy, obchody, cestovní kanceláře a mnoho dalších drobných provozoven.

Nabízíme jim:


Zaklapávací rámy Základním výrobkem, nacházející samostatné použití, nebo použití v mnoha konstrukcích jsou zaklapávací rámy. Jsou vyrobené z otvíracích hliníkových profilů (dolní a horní) o šířce 32 mm. Výplň tabule tvoří deska z umělé hmoty, nebo zaměnitelná tabule z hliníkového plechu. Rohy rámy mohou být rovné nebo zaoblené (stříbrné nebo černé). Vystavované materiály (informace, letáky, plakáty) jsou umístěné za antireflexní folii.

Připevnění zaklapávací rámy k podložce umožňují montážní otvory, které se nacházejí v dolním profilu a jsou viditelné po otevření delších bočních profilů. Rovněž je možné zavěsit tabuli na řetízku z nerezové oceli, nebo na speciálních "S" háčcích dostupných v naší firmě. Základním materiálem z kterého vyrábíme naše produkty je eloxovaný hliník ve stříbrné přírodní barvě (C-0). Nabízíme rovněž produkty komaxitované v paletě barev RAL (práškové lakování). Zaklapávací rámy vyrábíme ve standardních formátech: DIN A4, A3, A2, A1, A0, nebo B2 - 500x700mm, B1 - 700x1000mm. Rovněž můžeme vyrobit jakýkoli jiný formát dle požadavku klienta do maximální velikosti B0 - 1000x1400mm. Nabízíme Vám různé šířky hliníkových profilů (orámování):

1. 20mm
2. 32mm - plochý
3. 32mm - standard
4. 32mm - polokruhový
5. 45mm
Zaklapávací rámy - profily

Rámy OVZ je možné objednat s centrálním zámkem na imbusový klíč, což zamezuje nepovolaným osobám vytahovat v tabuli umístěné plakáty, letáky atp. Rámy OVZ: